بهترين سريال هاي طنز فيليمو


بهترين سريال هاي طنز فيليمو

شبکه نمايش خانگي ايران در سال‌هاي اخير شکل و شمايل تازه‌اي پيدا کرده است. از ديروقت تا همين چندي پيش شبکه نمايش خانگي تنها فيلم‌ها و گاهي سريال‌هاي تلويزيوني را بعد از پخش آنان منتشر مي‌کرد. هرچند به مرور شرکت‌هاي جديدي وارد بازار شدد و با رونق بيشتر صنعت سينما، فيلم‌هاي بيشتر و پربيننده‌تري به نمايش درآمدند و اين به رواج بيشتر شبکه نمايش خانگي کمک کرد، اما کافي نبود. شبکه نمايش خانگي به‌دليل محدوديت آثار، فاصله زياد بين زمان اکران فيلم‌ها با انتشارشان در شبکه نمايش خانگي و نداشتن الگوي تبليغاتي درست، در دهه‌هاي گذشته الکن ماند. در اين ميان بيشتر فيلم‌هاي کمدي و سريال‌هاي طنز توانستند در شبکه نمايش خانگي ديده شوند.

مردم معمولي

hgw0_z11.jpg

کارگردان: رامبد جوان

بازيگران: اسامي بازيگران سريال هنوز اعلام نشده است اما به گفته کارگردان اين سريال طنزي پر بازيگر و شلوغ است.

خلاصه داستان: اين فيلم درباره زوجي افغان است که ويژگي‌هايي روشن‌فکرمآبانه دارند و صاحب يک کافه‌گالري هستند و اتفاقاتي حول محور گالري و مشتري‌هاي آن روي مي‌دهد.

جزييات پخش: اين سريال در صد قسمت ساخته شد است و از 5 فروردين ماه منتشر خواهد شد.

درست در زمان ساخت و توليد «خندوانه» بود که خبر آمد رامبد جوان همزمان با اين برنامه تلويزيوني مشغول پيش توليد اولين سريال کمدي خود براي شبکه نمايش خانگي است. اين پروژه در سکوت خبري ساخته شده و اطلاعات زيادي از آن منتشر نشده است.

اين درحالي است که پيش از اين عنوان شده بود جوان برنامه‌اي براي ساخت سريالي با نام «شاخ» دارد که به ماجراي شکل ‌گيري يک گروه موسيقي جوان مي ‌پردازد اما گويا او ساخت سريال طنز «مردم معمولي» را ترجيح داده است.

دراکولا

کارگردان: مهران مديري

بازيگران: مهران مديري، ويشکا ا?سايش، سيما تيرانداز، گلاره عباسي، محمد بحراني و نيما شعبان‌نژاد، انديشه فولادوند،احسان اماني

خلاصه داستان: ژاله کبيري همسر جديد کامران کامروا که ? سال است با او ازدواج کرده براي او جشن تولد گرفته و همه ا?شنايان و دوستان را دعوت کرده تا ثروت خود را براي ديگران به نمايش  ميزاره.

جزييات پخش: اين سريال محصولي از فيلم مارکت است که از ? فرودين سال ???? روزهاي سه‌شنبه، ساعت ?? از فيليمو(پخش آنلاين) و هنراول(پخش فيزيکي) منتشر مي‌شود.

در سريال دراکولا مهران مديري (هيولا?) پيمان قاسم‌خاني طراحي و سرپرستي فيلمنامه را برعهده دارد و امير برادران به عنوان نويسنده مهران مديري را همراهي مي‌کند. اين سريال طنز، دنباله مجموعه «هيولا» مي‌باشد.

با توجه به استقبال خوبي که از سريال کمدي «هيولا»‌شد انتظار مي‌رود «دراکولا» هم به اقبال عمومي دست يابد.

انيميشن سريالي ديرين ديرين

موضوعات اين انيميشن بر خلاف وب سري‌‌هاي قبلي که رويکرد انتقادي و فرهنگ‌سازي داشته است، به دليل افزايش زمان هر قسمت بسيار متنوع، قصه‌گو و فانتزي است؛ به گونه‌اي که قصه‏‌هاي فانتزي از دل «ديرين ديرين» بيرون آمده‏‌اند و کشش و ريتم خاصي را در قصه ايجاد کرده‏‌اند.

 

سريال «ديرين ديرين» که محصول استوديو انيميشن نسل انديشه سبز است، اولين سريال انيميشن ايراني است که ويژه نمايش در رسانه‌هاي ديجيتال ساخته شده و از سازمان تنظيم مقررات صوت و تصوير فراگير ( ساترا) مجوز ساخت و انتشار دريافت کرده است.‌

درباره کارتون ديرين ديرين

سريال ديرين ديرين به کارگرداني علي درخشي در سال 1399 ساخته شده است. اين سريال محصول کشور ايران و در ژانر انيميشن و کمدي مي‌باشد. .

همچنين نظرات ثبت شده در پلتفرم فيليمو و رفتار شناسي کاربران نشان از استقبال مردم از سريال‌‏هاي تک موضوعي با مدت زمان کوتاه دارد و مجموعه ديرين ديرين نيز در ?? قسمت 20 دقيقه‏‌اي ساخته شده و حالا با پخش دو قسمت ابتدايي خود مورد توجه و رضايت مخاطبان قرار گرفته است.

اين سريال محصول استوديو پويانمايي نسل انديشه سبز است که روزهاي شنبه و يکشنبه هر هفته از طريق فيليمو پخش مي‌‏شود.

 

 

[ بازدید : 0 ]

[ يکشنبه 15 فروردين 1400 ] 8:22 ] [ بابک ]

[ ]

10 اشتباه در طراحي سايت


10 اشتباه در طراحي سايت

 

در اين مقاله مجموع اشتباهات رايج در طراحي سايت که باعث کاهش مخاطبان وب سايت ميشود را جمع آوري کرده ايم . خواندن اين مقاله براي افرادي که مدت طولاني سايت دارند ولي بازديد خوبي ندارند و يا کساني که به تازگي قصد راه اندازي وب سايت دارند توصيه ميشود

1- پخش موسيقي، بلافاصله بعد از ورود به سايت
چنين کاري ديگر تقريبا منسوخ شده است و کمتر چنين موردي را در سايت هاي استاندارد مي بينيم! به اين علت که پخش خودکار موسيقي اغلب آزار دهنده است و بيشتر کاربران در چنين شرايطي صداي سيستم را قطع مي­ کنند. حالا تصور کنيد مخاطب، سايت را از محيط کار يا مکان هاي عمومي مشاهده کند. مطمئناً پخش موسيقي، تاثير خوشايندي ندارد و ممکن است مخاطب سايت را فقط به همين خاطر ترک کند.
راهکار: اگر قصد داريد چنين امکاني را به سايت اضافه کنيد، حتما يک گزينه توقف پخش موسيقي هم در صفحه مورد نظر تعبيه کنيد و آن را در معرض ديد بگذاريد. طراحي سايت تهران

2- عدم انسجام و يکپارچگي متن
نوشته اي را در نظر بگيريد که فونت برخي عناوين يا چند سطر از متن با ساير نوشته ها يکسان نباشد، واقعاً فاجعه است! اشتباهي که يکپارچگي سايت را به هم مي زند و حتي کاربراني که هيچ اطلاعي هم از طراحي سايت ندارند متوجه آن مي شوند.
راهکار: کمي بيشتر دقت کنيد و حتماً متن را يک بار پيش از انتشار آن بازبيني کنيد. دقت داشته باشيد محتواي سايت حتماً بايد با يک فونت يکسان نوشته شده باشد. حتي اگر در يکي از صفحات سايت هم فونت متفاوتي در منو ها و يا متن اصلي استفاده شده باشد، بايد هر چه سريع تر اصلاح بشود.     طراحي سايت شرکتي

 

3- لينک ها به صفحات نامرتبط ختم مي شوند
صفحات وب سرشار از لينک هايي هستند که مخاطب را به صفحات جديد هدايت مي کنند. اگر لينک هاي داخلي سايت به درستي عمل نکنند و يا اين که کاربر را به صفحه اي غير مرتبط هدايت کنند، به مرور ميزان Bounce rate يا نرخ پرش (به درصد کاربراني گفته مي شود که وب سايت را به سرعت ترک کرده و هيچ صفحه جديدي از آن را باز نکرده باشند) افزايش پيدا مي کند که قطعاً امتياز منفي براي سايت به حساب مي آيد. لينک هاي معيوب که به هر دليلي محتواي صفحه را به نمايش نمي گذارند، يکي از اصلي ­ترين معضلات طراحي سايت هستند که تاثير قابل توجهي هم در ارزيابي موتور هاي جستجو دارند. بنابراين توجه کنيد که تمام لينک هاي سايت بدون مشکل باز بشوند زيرا در صورتي که گزارش تعداد لينک ­هاي معيوب بيشتر از حد معمول باشد، بر روي نتايج آناليز موتور­هاي جستجو از سايت شما تاثير منفي مي ­گذارند.
راهکار: تک تک صفحات سايت را بازبيني کنيد تا لينک هاي معيوب شناسايي شوند. علاوه بر اين از صفحاتي که متعلق به نسخه هاي قديمي تر سايت هستند هم غافل نشويد. احتمال آن که اين صفحات دچار مشکل شده باشند خيلي بيشتر از لينک هاي مربوط به آخرين نسخه طراحي سايت است.mاگر لينکي قابل اصلاح نيست و يا به URL صحيح صفحه مورد نظر دسترسي نداريد، آن لينک را حذف کنيد. صفحات معيوب امتياز منفي براي سايت به شمار مي آيند بنابراين اگر به دنبال بهينه سازي سايت خود در موتور­هاي جستجو هستيد، نبايد هيچ لينک معيوبي در سايت تان پيدا بشود.

4- خوانايي متن به تنهايي کافي نيست
مهم ترين بخش يک سايت، محتوايي است که بر روي آن قرار مي گيرد. حالا تصور کنيد مطالب سايت، خوانايي لازم را نداشته باشند و فهم آن هم دشوار باشد. با اين شرايط قاعدتاً نمي توانيد پيام خود را به مخاطب منتقل کنيد و اگر اين اتفاق بيافتد، مخاطبان سايت را به مرور از دست مي دهيد.
راهکار: صفحاتي از سايت که مطالب آن ها به علت فونت نامناسب، سايز قلم و يا حتي رنگ نوشته خوانا نيست را هر چه سريع تر شناسايي و اصلاح کنيد. عدم خوانايي متن يکي از رايج ­ترين اشتباهاتي است که در طراحي سايت مشاهده مي شود. ساخت سايت   

5- آيکن سبد خريد اصلا ديده نمي شود
هر فروشگاه اينترنتي که در سايت، کالا يا خدماتي را به فروش مي ­رساند حتما يک سبد خريد هم براي نهايي کردن سفارشات مشتريان و هدايت آن ها به صفحه انجام تراکنش دارد. اما طراحي بعضي از سايت ها به نحوي است که انگار اصلا چنين بخشي در فروشگاه اينترنتي وجود ندارد. اجازه ندهيد مشتريان به اين دليل که نمي توانند سبد خريد را در صفحه اصلي سايت پيدا کنند، از خريد منصرف بشوند و سايت را ترک کنند. اگر چينش سايت به نحوي است که نمي توانيد به راحتي آيکون سبد خريد را پيدا کنيد، حتما در طراحي سايت يک بازنگري انجام بدهيد.
راهکار: سبد خريد را به صورت يک مولفه ثابت در قسمت بالاي تمام صفحات سايت قرار دهيد. اين کار باعث مي شود مخاطب سايت بيش از اين سردرگم نشود و به راحتي آيکون مربوط به سبد خريد را پيدا کند.

6- چرا سايت بيش از حد تيره به نظر مي رسد؟
استفاده از تصاوير با رزولوشن پايين اگر چه ممکن است حجم صفحات سايت را کاهش بدهد و منجر شود سايت در زمان کمتري بارگذاري بشود اما در عين حال به کار بردن تصاوير بي کيفيت، باعث از بين رفتن ظاهر حرفه اي سايت مي شود.
راهکار: به جاي استفاده از تصاوير با رزولوشون پايين سعي کنيد از نسخه Save for web تصاوير با کيفيت بالا استفاده کنيد. اين گزينه در تمام نرم افزار هاي ويرايش تصوير وجود دارد و نسخه اي از عکس که حجم به مراتب کمتري دارد را در اختيار شما قرار مي دهد. شرکت طراحي سايت     

7- چرا همه چيز در اين سايت متحرک است؟
البته که تصاوير گرافيکي متحرک جذابيت ظاهري سايت را افزايش مي دهند اما خب دو ايراد اساسي هم دارند. اول اين که ممکن است موجب افزايش بيش از حد حجم صفحات سايت بشوند و مورد ديگر اين که امکان دارد مخاطب با مشاهده تعداد زيادي تصاوير گرافيکي، دچار سردرگمي بشود.
راهکار: جاي نگراني نيست، اگر در استفاده از اين ويژگي در سايت زياده روي کرده ايد اين وضعيت قابل اصلاح است. بررسي کنيد که کدام بخش ها واقعا نياز به تصاوير گرافيکي دارند و بقيه صفحات را به حالت عادي برگردانيد. علاوه بر اين، کندتر کردن سرعت حرکت تصاوير هم راه حل مناسبي براي رفع اين مشکل است.

8- مخاطب براي رسيدن به فوتر سايت، بايد عازم يک سفر دور و دراز شود!
در يک صفحه استاندارد فاصله مطالب انتهاي صفحه و فوتر سايت، تقريباً به اندازه 3 خط است. در صورتي که فاصله بيش از اين ميزان باشد، ترکيب صفحه به هم مي ريزد و طراحي سايت با مشکل مواجه مي شود.
راهکار: تمام صفحات سايت را با دقت بررسي کنيد، اگر فاصله بيشتر از اندازه انگشت کوچک دست وجود باشد، بايد طراحي سايت را تغيير دهيد.

9- ناوبري سايت (Site Navigation) بيش از حد پيچيده است
تعريف از ناوبري وبسايت، دسترسي آسان مخاطب به بخش هاي مختلف سايت است. برخورداري از ناوبري مناسب يکي از اصلي ترين ­شروط طراحي سايت است که بايد در نظر داشته باشيد.
راهکار: شکي در اين نيست که کيفيت، ارجح بر کميت است اما حتي الامکان از آوردن مطالب اضافي و غير مرتبط خودداري کنيد تا صفحات پرشمار سايت، به شکل گيج کننده اي مخاطب را سردرگم نکند. براي طراحي ناوبري سايت مي­ توانيد از سايت هايي که در اين زمينه موفق عمل کرده اند الگو برداري کنيد.

نتيجه گيري: همه چيز را به دقت بررسي کنيد
هرگاه درباره طراحي سايت دچار ترديد شديد، از دوستان خود نظر بخواهيد. توجه به بازخورد ديگران به شما کمک مي­ کند تا پيش از انتشار، متوجه مشکلات سايت بشويد و آن­ها را بر طرف کنيد.

 1. https://samyarweb.blogmy.ir/Post/1/Sports-site-design.html
 2. https://samyarweb.blogmy.ir/Post/9/Industrial-site-design.html
 3. https://samyarweb.blogmy.ir/Post/7/Service-site-design--Service-company-site-design.html
 4. https://samyarweb.blogmy.ir/Post/5/Car-site-design--car-show-site-design.html
 5. https://samyarweb.blogmy.ir/Post/3/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 6. https://hamyarweb.blogmy.ir/Post/1/Sports-site-design.html
 7. https://hamyarweb.blogmy.ir/Post/9/Industrial-site-design.html
 8. https://hamyarweb.blogmy.ir/Post/7/Service-site-design--Service-company-site-design.html
 9. https://hamyarweb.blogmy.ir/Post/5/Car-site-design--car-show-site-design.html
 10. https://hamyarweb.blogmy.ir/Post/3/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 11. https://hamedweb.blogmy.ir/Post/1/Sports-site-design.html
 12. https://hamedweb.blogmy.ir/Post/9/Industrial-site-design.html
 13. https://hamedweb.blogmy.ir/Post/7/++%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C+%E2%80%93+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA+%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C
 14. https://hamedweb.blogmy.ir/Post/5/Car-site-design--car-show-site-design.html
 15. https://hamedweb.blogmy.ir/Post/3/Business-Center-Website-Design--Shopping-Center-Website-Design.html
 16. https://tejarat-farda.blogmy.ir/Post/1/Sports-site-design.html
 17. https://tejarat-farda.blogmy.ir/Post/9/Industrial-site-design.html
 18. https://tejarat-farda.blogmy.ir/Post/7/Service-site-design--Service-company-site-design.html
 19. https://tejarat-farda.blogmy.ir/Post/5/Car-site-design--car-show-site-design.html

 

 

 

[ بازدید : 0 ]

[ پنجشنبه 12 فروردين 1400 ] 6:33 ] [ بابک ]

[ ]

حامي ال جي تنها نمايندگي مجاز تعمير يخچال فريزر ال جي در اصفهان


ترديدي نيست که يخچال فريزر يکي از مهم ترين وسايل در بين لوازم خانگي است.
بنابراين با بروز هر گونه نقص فني يا کارکرد ناقص يخچال ، خانواده دچار مشکل مي شود.
تعمير يخچال فريزر از پردردسر ترين تعميرات به شمار مي رود.
هزينه هاي بالاي تعميرات ، جابجايي مشکل و پرهزينه يخچال ، دغدغه يافتن يک تعميرکار يا شرکت معتبر که کار تعمير را با کيفيت مناسب و در اسرع وقت انجام دهد و … از چالش هايي هستند که براي تعمير يخچال با آن ها مواجه مي شويم.
از سوي ديگر افزايش روز افزون بهاي ارز و به تبع آن قيمت لوازم خانگي از جمله يخچال فريزر ، خود دليل مهمي است براي اين که يخچال خود را براي تعمير به افرادي حاذق و کارآزموده بسپاريم.
يخچال فريزر علي رغم اين که از لحاظ فني دستگاه چندان پيچيده اي نيست اما با عيوب و مشکلات بسياري مواجه مي شود که بسياري از آن ها با چند راهنمايي ساده توسط خود شما قابل حل خواهند بود اما براي مشکلات جدي تر بايد دستگاه را به مرکز تعميرات يخچال برده و يا از متخصص اين کار بخواهيد اين کار را در منزل يا محل کار انجام دهد.

نمايندگي تعمير يخچال ال جي در اصفهان

از جمله عيوبي که يخچال هاي فريزر با آن ها مواجه مي شوند عبارتند از :
برفک زدن ، آب پس دادن در حين کار ، اتومات نکردن ، صداهاي بلند و غير عادي و ناهنجار ، داغ کردن بدنه ،خرابي و عدم نمايش صحيح مانيتور يخچال ، يخ زدن مواد غذايي درون يخچال ، بوي بد داخل يخچال فريزر ،  عدم توليد سرمايش کافي ، روشن نشدن يخچال ، بروز انواع مشکل در يخساز و آبسردکن و ده ها مشکل ديگر.
خوشبختانه ما براي همه اين دغدغه ها براي ساکنين محترم اصفهان و خميني شهر راه حلي داريم.
شرکت حامي سرويس تنها نماينده مجاز خدمات پس از فروش لوازم خانگي ال جي در اصفهان است که در زمينه تعمير انواع لوازم خانگي از جمله انواع تعميريخچال فريزر ال جي در اصفهان ، يخچال هاي سايد ، ماشين هاي لباسشويي ، ظرفشويي ، اتو ، جارو برقي و … فعاليت مي کند.
اين شرکت سال ها است که تحت مديريت آقاي سيد احمد حامي اداره مي شود.
ما به تجربه به مردم محترم اصفهان و خميني شهر ثابت کرده ايم که در زمينه تخصص خود يد طولايي داريم.
در شرکت حامي ال جي خدمات نصب ، چک آپ و تعميرات با حداقل هزينه ، با بهترين کيفيت و در کم ترين زمان ممکن انجام مي شوند. از آن جايي که ما به توانمندي هاي کارشناسان خود اطمينان داريم تعميرات ما هر کدام تا مدتي معقول شامل گارانتي مي شوند.

منبع : نمايندگي  تعمير يخچال فريزر ال جي در اصفهان

[ بازدید : 0 ]

[ سه شنبه 10 فروردين 1400 ] 7:28 ] [ بابک ]

[ ]

معرفي انواع کوره زغال صنعتي براي توليد زغالمعرفي انواع کوره زغال صنعتي براي توليد زغال

يکي از موارد خيلي ضروري جهت خريد دستگاه کوره زغال صنعتي، مشاوره گرفتن از فرد با تجربه و متخصص در اين زمينه مي باشد. اگر تاکنون موفق به دريافت مشاوره از فرد آشنا در اين حوزه نشده ايد، بهتر است فعلاً از خريد کوره زغال دست بکشيد.

معرفي انواع کوره زغال صنعتي براي توليد زغال

فردي که از آگاهي لازم در اين زمينه برخوردار باشد، در مورد انواع محصولات، ميزان بازخورد آنها، شرايط آب و هوايي، ميزان بازدهي و ميزان سود آن، از اطلاعات و دانش کافي برخوردار بوده و از اين رو مي تواند راهنما و مشاور خوبي براي شما جهت خريد اينگونه دستگاه ها باشد. در اين مقاله، به شرح انواع دستگاه کوره زغال صنعتي و ويژگي هاي هر يک پرداخته مي شود، تا بتوانيد با مطالعه آن به انتخاب بهترين دستگاه با توجه به نياز خود بپردازيد.

معرفي انواع کوره زغال صنعتي براي توليد زغال

آشنايي با انواع دستگاه کوره زغال صنعتي

انواع دستگاه هاي کوره زغال صنعتي عبارتند از :

1- کوره زغال همرفتي

2- دستگاه زغال کومپيند

3- دستگاه کوره زغال صنعتي جداره اي

 -4دستگاه زغال تک منظوره

5- و دستگاه کوره زغال صنعتي G+  

    دستگاه کوره زغال همرفتي

اين دستگاه، زغال ليمو را نيز همانند زغال کبابي با کيفيت خيلي بالا توليد مي نمايد، و ويژگي هاي آن با دستگاه کوره زغال صنعتي 6 جداره کاملاً متفاوت بوده و در ادامه به اين ويژگي ها پرداخته مي شود:

1-يکي از خصوصيات دستگاه زغال همرفتي برخورداري از توانايي بالا جهت توليد انواع زغال مي باشد.

2-اين کوره از چوب هاي مختلف مي تواند انواع زغال را در سايزهاي متنوع و حتي در اندازه يک چوب کبريت توليد نمايد.

3- درصد بالايي از زغال هاي توليد شده در اين کوره، بدون هيچگونه شکستگي مي باشند.

4-با توجه به 100 درصد بودن هموژن دستگاه کوره زغال همرفتي، امکان کنترل گازگيري و فشار در آن به سهولت امکان پذير است.

    دستگاه کوره زغال صنعتي کومپيند

يکي از دستگاه هاي کوره زغال صنعتي که از بازدهي و کارايي بسيار خوبي برخوردار است، مي توان به دستگاه کومپيند اشاره نمود. در اين دستگاه، همه بهينه سازي هاي مورد نياز به طور ويژه لحاظ گرديده است.

ويژگي هاي دستگاه زغال کومپيند عبارتند از:

 -1برخورداري از 10 سال خدمات پس از فروش

2- داراي قابليت گازگيري 100 درصدي است.

معرفي انواع کوره زغال صنعتي براي توليد زغال

يکي از موارد خيلي ضروري جهت خريد دستگاه کوره زغال صنعتي، مشاوره گرفتن از فرد با تجربه و متخصص در اين زمينه است.

3- زغال هايي که در اين دستگاه توليد مي شوند بيش از 98 درصد آنها، هيچگونه شکستگي نداشته و کاملاً سالم هستند.

4- راه اندازي يک خط توليد با دستگاه کوره زغال صنعتي کومپيند، به سهولت و با دارا بودن حداقل شرايط امکان پذير است.

5- در اين دستگاه امکان توليد انواع زغال بدون هيچگونه خامي وجود دارد.

6- يکي از ويژگي هاي اين دستگاه، برخورداري از سيستم ديجيتال بسيار پيشرفته مي باشد.

7- يکي از دلايل محبوبيت زياد دستگاه کومپيند نسبت به ساير دستگاه ها در ميان خريداران، مي توان به ميزان کارايي و بازدهي بالاي آن و همچنين کم مصرف بودنش اشاره نمود.

8- اين دستگاه مي تواند از يک کنده در کنار يک برگ درخت، زغال توليد نمايد.

9- حرارت دهي اين دستگاه از نوع موجي و سينوسي آيروديناميک بوده و همين ويژگي سبب کاهش مقدار مصرف انرژي کوره زغال کومپيند مي گردد.

معرفي دستگاه کوره زغال صنعتي و انواع آن

معرفي انواع کوره زغال صنعتي براي توليد زغال

    دستگاه کوره زغال صنعتي جداره اي

اين دستگاه که معروف به دستگاه توليد زغال کبابي است، به منظور توليد زغال مخصوص کباب به کار گرفته مي شود. در صورتي که تصميم به توليد زغال کبابي گرفتيد و جهت راه اندازي خط توليد آن با استفاده از اين نوع کوره اقدام کرديد، به دليل فروش مناسب و با توجه به افزايش تقاضايي که زغال کبابي در بازار دارد، يکي از کسب و کارهاي موفق به شمار مي آيد.

    دستگاه کوره زغال صنعتي G+

دستگاه زغال G+ از نسل جديد کوره هاي بدون کف بوده و داراي ويژگي هاي زير مي باشد:

1- برخورداري از دماي کاملاً يکنواخت از کف تا سقف

2- اين کوره تنها کوره بدون کف و بدون حفاظ حرارتي است.

3- داراي طراحي کاملاٌ صنعتي و مهندسي شده مي باشد.

4- به دليل داشتن فضاي زياد، در همه نقاط بارگير کوره، گردش گرما از تناسب لازم برخوردار مي باشد.

5- بکارگيري علوم متالوژي در طراحي و ساخت آن

6- حرارت دهي به چوب ها به شکلي پيوسته و بي وقفه، جهت توليد زغال صورت مي گيرد.

7- براي اين نوع کوره ها عدم شکستگي زغال توليدي را مي توان تا 100 درصد در نظر گرفت.

8- برخورداري از عملکرد پرتابي گرما، براي چوب هاي قرار گرفته در لابه لاي چوب هاي ديگر به منظور حرارت دهي مناسب به آنها

9- دارا بودن سيستم کنترل فشار، در مواقع افزايش فشار کوره يکي از خصوصيات اين دستگاه مي باشد.

10- داراي کارايي 100 درصدي در فرايند گازگيري کامل زغال هاي توليدي

11- برخورداري از اجراي آتشکده حرارتي، و بدون نياز به چيدمان براي آن مي باشد.

12- در صورت خاموشي مشعل ها، به دليل دارا بودن منبع ذخيره حرارت، به شکلي يکنواخت به چوب ها حرارت دهي مي شود.

13- زغال توليد شده توسط اين کوره کاملاً بدون خامي بوده و در اين زمينه از کارايي 100 درصدي برخوردار است.

14- اين دستگاه، امکان پخت چوب در اندازه هاي مختلف را به صورت همزمان و در کنار هم فراهم کرده به گونه اي که مي توان از چوب کبريت يا برگ درخت همراه با تنه درخت، بدون ايجاد کمترين افتي در کيفيت و بدون کوچکترين ترک و شکستگي، زغال توليد نمود.

م
 
اطلاعات تماس

    آدرس ايميل: koorehsazanpasargad@gmail.com
    تلفن تماس : 02128426559
    مديريت فني و مهندسي : 09121065401
    مديريت فروش : 09127541204

 منبع : دستگاه کوره زغال صنعتي

[ بازدید : 1 ]

[ يکشنبه 8 فروردين 1400 ] 19:19 ] [ بابک ]

[ ]

ساخت نظرسنجي در واتساپ بدون هيچ نرم افزاري (بسيار کاربردي


ساخت نظرسنجي در واتساپ

حتما دلتون ميخواد که با ساخت نظرسنجي در واتساپ نظر اعضا را درباره‌ي موضوعي جويا شويد. خب ما براي همين موضوع اين بخش به شما آموزش مي‌دهيم که چگونه بدون دانلود هيچ برنامه و ربات در واتساپ نظرسنجي بزاريم

قابليت poll به صورت مستقيم در واتساپ وجود نداره و وضعيت ايجاد آن کمي متفاوت‌تر از استوري اينستاگرام و تلگرام است. تنها چيزي که نياز داريد يک ايميل هست که اول براي خودمون بسازيم يا اگه داريد که چه بهتر، چون از طريق ايميل بايد براي ايجاد فرم در سايتي ثبت نام کنيد.

ساخت نظرسنجي در واتساپ

کار سختي نيست اگه کامل و مو به مو انجام بديد. خب اول وارد سايت زير شده و همانند تصوير يک اکانت براي خودتان ايجاد کنيد.

سايت opinionstage

در کادر اول يک اسم دلخواه، در کادر دوم يک ايميل و در کادر سوم هم يک پسورد دلخواه را قرار مي‌هيم و Create My Free Account را ميزنيم تا حسابمون ساخته بشه. اينارو بخاطر بسپاريد چون بعدا براي ويرايش نظرسنجي نيازه که وارد اکانت خود شويد.

ساخت نظرسنجي در واتساپ

خب با انتخاب Create Poll صفحه اي مثل عکس زير براتون باز ميشه که بايد پرسش و گزينه‌ها را درج کنيد. کادر اولي جاي درج عنوان يا سواله و در قسمت پاييني هم گزينه‌هاي موردنظر را مي‌نويسيم و اگر نياز به گزينه هاي بيشتر بود Add an Answer را مي‌زنيم تا تعداد گزينه‌ها بيشتر شود. البته شما يک تصوير هم مي‌توانيد براي نظرسنجيتون قرار دهيد.

نظرسنجي در واتساپ

بخش پايينتر هم گزينه‌هاي متنوع و زيادي داره که اگه کمي زبانتون خوب باشه مي‌توانيد از امکانات بيشتري استفاده کنيد. مثلا اگر گزينه Hide Results from voting را تيک بزنيد درصد و نتيجه براي شرکت کنندگان مشخص نيست و فقط شما از نتيجه باخبر مي‌شويد. اين بخش اختياريه و اگه نمي‌دونيد اينا چي هستن نيازي نيست که اصلا اقدامي کنيد.

قرار دادن نظرسنجي در واتساپ

خب پس از انجام مراحل بالا حالا براي ايجاد نظرسنجي بالاي صفحه CREATE را بزنيد و منتظر باشيد تا نظرسنجي ساخته شود. حالا روي PREVIEW را بزنيد تا براتون نمايش داده بشيد. از همونجا يا بخش EMBED & SHARE لينک نظرسنجي و در گروه واتساپ بفرستيد و از اعضا بخواهيد که در اون شرکت کنند.

نظرسنجي در واتساپ

در اين رايگيري هرکس مي‌تونه يک گزينه را انتخاب کنه و بهش راي بده و راي‌دهندگان نيز مي‌توانند نتيجه را مشاهده کنند.

دانلود برنامه نظرسنجي در واتساپ

خب اميدواريم با روش بالا بتونيد يک نظرسنجي ايجاد کنيد. البته بنده تاکيد ميکنم که اگر نياز به کوئيز و نظرسنجي داريد حتما از تلگرام استفاده کنيد چون هم دردسرهاي واتساپ و نداره و هم اينکه بسيار بسيار قدرتمندتر و قويتر هست.

منبع : خريد لايک تلگرام

[ بازدید : 0 ]

[ يکشنبه 8 فروردين 1400 ] 12:24 ] [ بابک ]

[ ]

مظنه خودروي صفر را از اينجا جويا شويد


«قيمت خودرو از آبان ماه تا الان ?? درصد کاهش يافته است» اين آماري است که نايب رئيس اتحاديه نمايشگاه داران و فروشندگان خودروي تهران اعلام کرده و به نظر مي‌رسد اين روند پرتلاطم همچنان ادامه دارد، چون در همين چند روز اخير که ريزش دلار شدت گرفته قيمت خودروهاي داخلي هم گاهي تا ? درصد در يک روز افت داشته. مشکل اما اينجا است که مشخص نيست کاهش قيمت‌ها تا چه زماني ادامه دارد و در نتيجه بازار در نوعي تعليق و رکود فرو رفته است. اتفاقي که البته براي افرادي که براي خريد عجله ندارند خيلي هم خوشايند و شيرين است. با توجه به شکاف قيمتي عميق بين کارخانه و بازار اما الان اين پرسش جدي در ذهن خريداران شکل گرفته که اگر قصد خريد خودرو داشتيم از کجا بدانيم قيمت واقعي چند است؟

مظنه خودروي صفر را از اينجا جويا شويد!

 

 

 

 

 

مسير رسيدن به پاسخ اين سوال خيلي ساده و سرراست است. سايت ديوار بخش جديدي را به امکاناتش اضافه کرده که مظنه انواع خودرو را در يک صفحه خلاصه و مفيد به شما مي‌گويد. در اين بخش قيمت هر برند خودرو به تفکيک مدل و سال ساخت درج شده و درصد تغيير قيمت نسبت به روز قبل هم در همان سطر قابل مشاهده است. از جهت درست و دقيق بودن قيمت خودرو در ديوار هم خيالتان راحت؛ تمام قيمت‌هاي موجود در اين فهرست، به صورت روزانه بر اساس ميانگين معاملات ثبت شده در مراکز تعويض پلاک و گزارش نهادهاي صنفي و نظارتي از جمله اتحاديه نمايشگاه داران تعيين مي‌شود. خلاصه که با اين امکان جديد مي‌توانيد مثل آب خوردن و با جست و جوي برند يا مدل، قيمت روز خودروي مورد نظرتان را پيدا کنيد. اگر تمايل داريد قيمت خودرويي را هم مرتب تعقيب کنيد کافي است از گزينه پين که کنار اسم خودرو تعبيه شده، خودروي دلخواهتان را سنجاق کنيد تا در روزهاي آينده هم در کوتاه ترين زمان ممکن به آن دسترسي داشته باشيد. با کليک روي قسمت «اطلاعات بيشتر» کنار اسم و لوگوي هر خودرو هم به بخش آگهي‌هاي درج شده همان محصول در سايت ديوار هدايت مي‌شويد.

راه‌اندازي اين صفحه چند حُسن اساسي دارد. يکي اينکه خريداران قبل از غوطه ور شدن در آگهي‌هاي متعدد خودرو مي‌توانند يکي برآورد نسبي از قيمت‌ها داشته باشند و با آگاهي کامل تري گزينه‌هاي موجود را بررسي کنند. در وهله بعد خود فروشندگان هم مي‌توانند قيمت منصفانه‌اي درج کنند و دارايي‌شان را سريع‌تر به پول نزديک کنند. ضمن اين‌که يک مرجع تعيين قيمت که مورد وثوق دو طرف معامله باشد هم به وجود آمده که از بروز اختلاف‌ها و سوء تفاهم‌ها جلوگيري مي‌کند. از همه مهم‌تر اين‌که شانس اعلام قيمت‌هاي نامعقول هم از سوداگران و دلالان گرفته شده و نگراني بعضي کارشناسان و دست‌اندرکاران از برگشت قيمت خودرو در ديوار هم کاملا برطرف مي‌شود.

منبع : مظنه خودروي صفر را از اينجا جويا شويد!

[ بازدید : 0 ]

[ شنبه 7 فروردين 1400 ] 4:41 ] [ بابک ]

[ ]

لباس مجلسي دخترانه


لباس مجلسي دخترانه

 

انتخاب يک لباس زيبا براي مجالس عقد و عروسي و مراسم­هاي رسمي براي دختران جوان دغدغه­ي بزرگي است. آنها تمايل دارند در مجلس بدرخشند و در عين حال لباسي که بر تن دارند علاوه بر نمايش زيبايي و جواني آن­ها، متناسب با سنشان باشد. در پپت مارکت نکاتي را براي انتخاب لباس عالي ارائه مي دهيم.

km61_q1.jpg

لباس­هاي مجلسي دخترانه در طرح­ها و مدل­هاي زيادي توليد و عرضه مي­شوند پس دختران جوان گزينه­هاي بسياري براي انتخاب يک لباس مجلسي دخترانه پيش رو دارند.

در دوخت لباس­هاي مجلسي دخترانه از پارچه­هاي متنوعي استفاده مي­شود. پارچه­هاي گيپور، ساتن، دانتل براي دوخت اين لباس­ها بسيار مناسب هستند و نتيجه­ي نهايي جذاب خواهد بود.

لباس­هاي مجلسي کوتاه يکي از انتخاب­هاي زيبا براي دختران است. اين نوع لباس­ها متناسب با سن آن­ها است و استايل شيک و خاصي به آن­ها مي­دهد. دختران جواني که اندام ريزه و ظريف دارند در لباس­هاي مجلسي بلند و پرچين جلوه­ي زيبايي نخواهند داشت پس لباس مجلسي­هاي کوتاه انتخاب مناسبي براي آن­ها است.يکي ديگر از ويژگي­هاي مثبت اين لباس­ها در اين است که براي تمام مجالس و مهماني­ها مناسب هستند و يک گزينه­ي بسيار مناسب براي دختراني است که علاقه اي به پوشيدن لباس­هاي بلند و  پر زرق و برق زنانه ندارند. البته ماکسي­هاي بلند نيز با طرح­هاي جوان پسند و جديد براي دختران نيز تهيه مي­شود که براي مجالس رسمي و مراسم­هاي مجلل حالت رسمي­تري به آن­ها مي­دهد.

ناگفته نماند لباس مجلسي دخترانه تنها به پيراهن­هاي کوتاه و ماکسي محدود نمي­شود. شما مي توانيد با خريد اينترنتي لباس وانتخاب­هاي جسورانه متفاوت و خاص جلوه کنيد. براي مثال ترکيب تاپ­هاي مجلسي و کوتاه با دامن­هاي دانتل بسيار چشم­نواز و شيک خواهد بود و با پوشيدن آن استايل جديدي را تجربه مي­کنيد.

سرهمي­هاي مجلسي نيز از گزينه­هايي مي­باشد که به تازگي مورد توجه دختران جوان قرار گرفته است. البته بايد دقت کنيد لباس­هاي سرهمي­ براي خانم­هاي کوتاه قدي که اندام چاقي دارند به هيچ عنوان پيشنهاد نمي­شود اما در عوض خانم­هاي لاغر را بسيار خوش اندام نمايش مي­دهد و آن­ها مي­توانند از اين گزينه­ي جذاب براي انتخاب لباس مجلسي خود بهره ببرند.

بخشي از لباس­­ هاي مجلسي دخترانه در بازار براي دختربچه­هاي کم سن وسال طراحي و تهيه مي­­شود. لباس­هايي که براي جشن­ها و مجالس براي دختران کم سن طراحي مي­شوند معمولا کمي زرق و برق دارند و در دوخت آن­ها از پارچه­هاي لطيف و براقي مثل ساتن استفاده مي­کنند. اغلب در تزئين اين لباس­ها از طرح­هاي شاد و رنگي بهره مي­برند به عنوان مثال آن­ها را با تور، اکليل، نگين­هاي زيبا تزئين مي­کنند تا جلوه­ي زيبايي براي دختران کوچک داشته باشد و مورد توجه آن­ها نيز قرار بگيرد.

براي انتخاب لباس­هاي مجلسي دخترانه به نکات و عوامل مهمي بايد توجه کرد. علاوه بر رنگ پوست و ميزان رسميت مجلسي که در آن حضور پيدا مي­کنيد يکي از عوامل مهم نوع اندام شما است. دختران جوان براي انتخاب لباس مناسب خود بايد به قد و نوع اندام خود توجه داشته باشند ؛ فرم اندام همه يکسان نيست بنابراين يک لباس زيبا ممکن است براي اندام شما جلوه­ي مطلوبي نداشته باشد.

بعد از يک انتخاب پيراهن مجلسي مناسب، بهتر است از اکسسور­هاي زيبا براي کامل کردن استايل خود غافل نشويد. براي دختران جوان زيورآلاتي با طرح­هاي خاص مثل گوشواره­هاي بلند و چوبي يا گردنبند­هاي چندرديفي بسيار محبوب است.

[ بازدید : 0 ]

[ جمعه 6 فروردين 1400 ] 22:42 ] [ بابک ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]