لباس مجلسي دخترانه


لباس مجلسي دخترانه

 

انتخاب يک لباس زيبا براي مجالس عقد و عروسي و مراسم­هاي رسمي براي دختران جوان دغدغه­ي بزرگي است. آنها تمايل دارند در مجلس بدرخشند و در عين حال لباسي که بر تن دارند علاوه بر نمايش زيبايي و جواني آن­ها، متناسب با سنشان باشد. در پپت مارکت نکاتي را براي انتخاب لباس عالي ارائه مي دهيم.

km61_q1.jpg

لباس­هاي مجلسي دخترانه در طرح­ها و مدل­هاي زيادي توليد و عرضه مي­شوند پس دختران جوان گزينه­هاي بسياري براي انتخاب يک لباس مجلسي دخترانه پيش رو دارند.

در دوخت لباس­هاي مجلسي دخترانه از پارچه­هاي متنوعي استفاده مي­شود. پارچه­هاي گيپور، ساتن، دانتل براي دوخت اين لباس­ها بسيار مناسب هستند و نتيجه­ي نهايي جذاب خواهد بود.

لباس­هاي مجلسي کوتاه يکي از انتخاب­هاي زيبا براي دختران است. اين نوع لباس­ها متناسب با سن آن­ها است و استايل شيک و خاصي به آن­ها مي­دهد. دختران جواني که اندام ريزه و ظريف دارند در لباس­هاي مجلسي بلند و پرچين جلوه­ي زيبايي نخواهند داشت پس لباس مجلسي­هاي کوتاه انتخاب مناسبي براي آن­ها است.يکي ديگر از ويژگي­هاي مثبت اين لباس­ها در اين است که براي تمام مجالس و مهماني­ها مناسب هستند و يک گزينه­ي بسيار مناسب براي دختراني است که علاقه اي به پوشيدن لباس­هاي بلند و  پر زرق و برق زنانه ندارند. البته ماکسي­هاي بلند نيز با طرح­هاي جوان پسند و جديد براي دختران نيز تهيه مي­شود که براي مجالس رسمي و مراسم­هاي مجلل حالت رسمي­تري به آن­ها مي­دهد.

ناگفته نماند لباس مجلسي دخترانه تنها به پيراهن­هاي کوتاه و ماکسي محدود نمي­شود. شما مي توانيد با خريد اينترنتي لباس وانتخاب­هاي جسورانه متفاوت و خاص جلوه کنيد. براي مثال ترکيب تاپ­هاي مجلسي و کوتاه با دامن­هاي دانتل بسيار چشم­نواز و شيک خواهد بود و با پوشيدن آن استايل جديدي را تجربه مي­کنيد.

سرهمي­هاي مجلسي نيز از گزينه­هايي مي­باشد که به تازگي مورد توجه دختران جوان قرار گرفته است. البته بايد دقت کنيد لباس­هاي سرهمي­ براي خانم­هاي کوتاه قدي که اندام چاقي دارند به هيچ عنوان پيشنهاد نمي­شود اما در عوض خانم­هاي لاغر را بسيار خوش اندام نمايش مي­دهد و آن­ها مي­توانند از اين گزينه­ي جذاب براي انتخاب لباس مجلسي خود بهره ببرند.

بخشي از لباس­­ هاي مجلسي دخترانه در بازار براي دختربچه­هاي کم سن وسال طراحي و تهيه مي­­شود. لباس­هايي که براي جشن­ها و مجالس براي دختران کم سن طراحي مي­شوند معمولا کمي زرق و برق دارند و در دوخت آن­ها از پارچه­هاي لطيف و براقي مثل ساتن استفاده مي­کنند. اغلب در تزئين اين لباس­ها از طرح­هاي شاد و رنگي بهره مي­برند به عنوان مثال آن­ها را با تور، اکليل، نگين­هاي زيبا تزئين مي­کنند تا جلوه­ي زيبايي براي دختران کوچک داشته باشد و مورد توجه آن­ها نيز قرار بگيرد.

براي انتخاب لباس­هاي مجلسي دخترانه به نکات و عوامل مهمي بايد توجه کرد. علاوه بر رنگ پوست و ميزان رسميت مجلسي که در آن حضور پيدا مي­کنيد يکي از عوامل مهم نوع اندام شما است. دختران جوان براي انتخاب لباس مناسب خود بايد به قد و نوع اندام خود توجه داشته باشند ؛ فرم اندام همه يکسان نيست بنابراين يک لباس زيبا ممکن است براي اندام شما جلوه­ي مطلوبي نداشته باشد.

بعد از يک انتخاب پيراهن مجلسي مناسب، بهتر است از اکسسور­هاي زيبا براي کامل کردن استايل خود غافل نشويد. براي دختران جوان زيورآلاتي با طرح­هاي خاص مثل گوشواره­هاي بلند و چوبي يا گردنبند­هاي چندرديفي بسيار محبوب است.

[ بازدید : 1 ]

[ جمعه 6 فروردين 1400 ] 22:42 ] [ بابک ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]