ساخت نظرسنجي در واتساپ بدون هيچ نرم افزاري (بسيار کاربردي


ساخت نظرسنجي در واتساپ

حتما دلتون ميخواد که با ساخت نظرسنجي در واتساپ نظر اعضا را درباره‌ي موضوعي جويا شويد. خب ما براي همين موضوع اين بخش به شما آموزش مي‌دهيم که چگونه بدون دانلود هيچ برنامه و ربات در واتساپ نظرسنجي بزاريم

قابليت poll به صورت مستقيم در واتساپ وجود نداره و وضعيت ايجاد آن کمي متفاوت‌تر از استوري اينستاگرام و تلگرام است. تنها چيزي که نياز داريد يک ايميل هست که اول براي خودمون بسازيم يا اگه داريد که چه بهتر، چون از طريق ايميل بايد براي ايجاد فرم در سايتي ثبت نام کنيد.

ساخت نظرسنجي در واتساپ

کار سختي نيست اگه کامل و مو به مو انجام بديد. خب اول وارد سايت زير شده و همانند تصوير يک اکانت براي خودتان ايجاد کنيد.

سايت opinionstage

در کادر اول يک اسم دلخواه، در کادر دوم يک ايميل و در کادر سوم هم يک پسورد دلخواه را قرار مي‌هيم و Create My Free Account را ميزنيم تا حسابمون ساخته بشه. اينارو بخاطر بسپاريد چون بعدا براي ويرايش نظرسنجي نيازه که وارد اکانت خود شويد.

ساخت نظرسنجي در واتساپ

خب با انتخاب Create Poll صفحه اي مثل عکس زير براتون باز ميشه که بايد پرسش و گزينه‌ها را درج کنيد. کادر اولي جاي درج عنوان يا سواله و در قسمت پاييني هم گزينه‌هاي موردنظر را مي‌نويسيم و اگر نياز به گزينه هاي بيشتر بود Add an Answer را مي‌زنيم تا تعداد گزينه‌ها بيشتر شود. البته شما يک تصوير هم مي‌توانيد براي نظرسنجيتون قرار دهيد.

نظرسنجي در واتساپ

بخش پايينتر هم گزينه‌هاي متنوع و زيادي داره که اگه کمي زبانتون خوب باشه مي‌توانيد از امکانات بيشتري استفاده کنيد. مثلا اگر گزينه Hide Results from voting را تيک بزنيد درصد و نتيجه براي شرکت کنندگان مشخص نيست و فقط شما از نتيجه باخبر مي‌شويد. اين بخش اختياريه و اگه نمي‌دونيد اينا چي هستن نيازي نيست که اصلا اقدامي کنيد.

قرار دادن نظرسنجي در واتساپ

خب پس از انجام مراحل بالا حالا براي ايجاد نظرسنجي بالاي صفحه CREATE را بزنيد و منتظر باشيد تا نظرسنجي ساخته شود. حالا روي PREVIEW را بزنيد تا براتون نمايش داده بشيد. از همونجا يا بخش EMBED & SHARE لينک نظرسنجي و در گروه واتساپ بفرستيد و از اعضا بخواهيد که در اون شرکت کنند.

نظرسنجي در واتساپ

در اين رايگيري هرکس مي‌تونه يک گزينه را انتخاب کنه و بهش راي بده و راي‌دهندگان نيز مي‌توانند نتيجه را مشاهده کنند.

دانلود برنامه نظرسنجي در واتساپ

خب اميدواريم با روش بالا بتونيد يک نظرسنجي ايجاد کنيد. البته بنده تاکيد ميکنم که اگر نياز به کوئيز و نظرسنجي داريد حتما از تلگرام استفاده کنيد چون هم دردسرهاي واتساپ و نداره و هم اينکه بسيار بسيار قدرتمندتر و قويتر هست.

منبع : خريد لايک تلگرام

[ بازدید : 1 ]

[ يکشنبه 8 فروردين 1400 ] 12:24 ] [ بابک ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]