حامي ال جي تنها نمايندگي مجاز تعمير يخچال فريزر ال جي در اصفهان


ترديدي نيست که يخچال فريزر يکي از مهم ترين وسايل در بين لوازم خانگي است.
بنابراين با بروز هر گونه نقص فني يا کارکرد ناقص يخچال ، خانواده دچار مشکل مي شود.
تعمير يخچال فريزر از پردردسر ترين تعميرات به شمار مي رود.
هزينه هاي بالاي تعميرات ، جابجايي مشکل و پرهزينه يخچال ، دغدغه يافتن يک تعميرکار يا شرکت معتبر که کار تعمير را با کيفيت مناسب و در اسرع وقت انجام دهد و … از چالش هايي هستند که براي تعمير يخچال با آن ها مواجه مي شويم.
از سوي ديگر افزايش روز افزون بهاي ارز و به تبع آن قيمت لوازم خانگي از جمله يخچال فريزر ، خود دليل مهمي است براي اين که يخچال خود را براي تعمير به افرادي حاذق و کارآزموده بسپاريم.
يخچال فريزر علي رغم اين که از لحاظ فني دستگاه چندان پيچيده اي نيست اما با عيوب و مشکلات بسياري مواجه مي شود که بسياري از آن ها با چند راهنمايي ساده توسط خود شما قابل حل خواهند بود اما براي مشکلات جدي تر بايد دستگاه را به مرکز تعميرات يخچال برده و يا از متخصص اين کار بخواهيد اين کار را در منزل يا محل کار انجام دهد.

نمايندگي تعمير يخچال ال جي در اصفهان

از جمله عيوبي که يخچال هاي فريزر با آن ها مواجه مي شوند عبارتند از :
برفک زدن ، آب پس دادن در حين کار ، اتومات نکردن ، صداهاي بلند و غير عادي و ناهنجار ، داغ کردن بدنه ،خرابي و عدم نمايش صحيح مانيتور يخچال ، يخ زدن مواد غذايي درون يخچال ، بوي بد داخل يخچال فريزر ،  عدم توليد سرمايش کافي ، روشن نشدن يخچال ، بروز انواع مشکل در يخساز و آبسردکن و ده ها مشکل ديگر.
خوشبختانه ما براي همه اين دغدغه ها براي ساکنين محترم اصفهان و خميني شهر راه حلي داريم.
شرکت حامي سرويس تنها نماينده مجاز خدمات پس از فروش لوازم خانگي ال جي در اصفهان است که در زمينه تعمير انواع لوازم خانگي از جمله انواع تعميريخچال فريزر ال جي در اصفهان ، يخچال هاي سايد ، ماشين هاي لباسشويي ، ظرفشويي ، اتو ، جارو برقي و … فعاليت مي کند.
اين شرکت سال ها است که تحت مديريت آقاي سيد احمد حامي اداره مي شود.
ما به تجربه به مردم محترم اصفهان و خميني شهر ثابت کرده ايم که در زمينه تخصص خود يد طولايي داريم.
در شرکت حامي ال جي خدمات نصب ، چک آپ و تعميرات با حداقل هزينه ، با بهترين کيفيت و در کم ترين زمان ممکن انجام مي شوند. از آن جايي که ما به توانمندي هاي کارشناسان خود اطمينان داريم تعميرات ما هر کدام تا مدتي معقول شامل گارانتي مي شوند.

منبع : نمايندگي  تعمير يخچال فريزر ال جي در اصفهان

[ بازدید : 1 ]

[ سه شنبه 10 فروردين 1400 ] 7:28 ] [ بابک ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]